Skip to main content

Szafy projektowane na wymiar

Urządzając wnętrza mieszkań, czy też domów, niejednokrotnie spotykamy się z trudnościami, jakimi są wymiary mebli, które możemy dostać w sklepach meblowych, czyli kolokwialnie mówiąc - gotowych mebli. Problem pojawia się głównie, kiedy poszukujemy mebli kuchennych, czy też szaf na odzież. Niejednokrotnie zdarza się, że meble takie, nie pasują do rozmiaru powierzchni, jaką przeznaczyliśmy pod zabudowę kuchni, czy też na umiejscowienie szafy - powierzchnia jest za duża, lub po prostu za mała i nie możemy ich zwyczajnie zmieścić. Co w takiej sytuacji zrobić? Jakie rozwiązanie zastosować, aby stworzyć wystrój idealnie dostosowany do naszych potrzeb?

szafa na wymiar

Meble projektowane na konkretny wymiar

Otóż najlepszym wyjściem z tej sytuacji, będzie udanie się do sklepu i zamówienie mebli na wymiar, przygotowanych specjalnie pod naszą kuchnię, czy ścianę, przy której postawimy szafę. Zarówno meble kuchenne, jak i szafa na wymiar mogą być odwzorowane lub też stworzone pod nasz autorski projekt. Możliwości jest naprawdę wiele.

szafy wnękowe na wymiar

Często zdarza się, że znajdujemy meble, które przypadną nam do gustu, jednak okazuje się, że materiał z jakiego zostały wykonane, nie do końca nam odpowiada, wówczas możemy zlecić wykonanie takich samych mebli kuchennych, czy też szafy na zamówienie z materiału, który nam pasuje np. z drewna lub też w przypadku mebli drewnianych - z płyty. Możemy znaleźć się również w sytuacji, kiedy akurat podoba nam się dany mebel, za wyjątkiem jego koloru, natomiast nie został on wyprodukowany w kolorze, jaki nam odpowiada.

W takiej sytuacji swoje zastosowanie znów znajdzie zlecenie, wykonania mebli na wymiar. Możliwości jest naprawdę wiele, musimy jedynie dokładnie przemyśleć, jakie są nasze oczekiwania. W tym celu, warto rozejrzeć się za projektami kuchni, czy też np. garderoby, aby porównać nasze pomysły, z pomysłami projektantów. Dzięki temu, zawsze może nam się udać, znaleźć praktyczne rozwiązanie do naszej kuchni, czy też salonu, na które sami nie wpadliśmy, a które ułatwi nam codzienne funkcjonowanie i może jeszcze przy okazji pozwoli, na zmieszczenie dużo większej ilości niezbędnych nam przedmiotów.

Szafy na wymiar stanowią ułatwienie w planowaniu pokoju

Tak naprawdę szafy na wymiar, stanowią duże ułatwienie, ponieważ przede wszystkim zaoszczędzamy czas, który musielibyśmy zmarnować na poszukiwanie mebli w odpowiednim rozmiarze, kolorze i co najważniejsze w odpowiedniej cenie. Doskonałym przykładem są szafy na wymiar typu Komandor dzięki którym możemy uczynić nasze wnętrze pięknym i funkcjonalnym.

projekt szafy na wymiar

Każdego dnia, zamieszczanych jest wiele ogłoszeń na stronach internetowych, dzięki którym możemy znaleźć usługobiorcę idealnie odpowiadającego naszym oczekiwaniom. Drugim rozwiązaniem, jest również skorzystanie z polecenia znajomych, którzy ten etap urządzania mieszkania mają za sobą i co za tym idzie, przetestowali fachowców, których mogą polecić teraz nam. Pamiętajmy o tym, aby rzetelnie dobierać wykonawców i aby cena wykonania usługi nie była zbyt wygórowana, ale również i zbyt niska, gdyż niestety cena może nie iść w parze z jakością oferowanej przez daną firmę usługi.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Hanna · 1 lat temu
    Jak dobrze, że trafiłam na ten artykuł. Mieszkam w Krakowie a wybór firm, które specjalizują się w projektowaniu mebli na wymiar jest bardzo duży. Teraz przynajmniej mam jakąś podpowiedź i wiem, od jakiej firmy zacząć swoje poszukiwania :) 
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Wojciech · 1 lat temu
    Szafy na wymiar to super rozwiązanie! Polecam każdemu, kto rozważa taki wybór.  Artykuł pomógł mi się zdecydować na zakup, chociaż z początku byłem sceptyczny i wolałem pójść w stronę gotowego rozwiązania ze sklepu - teraz wiem, że była to najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć!

Najpopularniejsze wpisy:

Najnowsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

Całe szczęście, że plastyka powiek nie boli! Jestem umówiona na zabieg blefaroplastyki i trochę się ...
Dawid 1 lat temu Windy w nowoczesnym stylu
Myślę,  że windy to niezwykły wynalazek! Cieszę się, że świat idzie z postępem — kompletnie ...
Mateusz 1 lat temu Nowe prawo VAT
Zawsze mam problemy z takimi terminami jak podatki, pity. Dobrze było odświeżyć sobie wiedzę. Powinniśmy ...
Hanna 1 lat temu Szafy projektowane na wymiar
Jak dobrze, że trafiłam na ten artykuł. Mieszkam w Krakowie a wybór firm, które specjalizują ...
Zgłosiłem się do wspomnianej w artykule firmy w celu zapisania się na kurs BHP i ...